3.jpg

Niečo o mne

Vítam Vás na mojich stránkach,
 
príroda a život v nej je pre mňa, no určite aj pre všetkých milovníkov prírody, jedno veľkolepé divadlo. Je to však divadlo v ktorom niet repríz a máloktoré veci, prípadne scény, ktoré Vám bolo dopriané vidieť, sa ešte niekedy zopakujú.

Preto, pokiaľ sa mi podarí a aj vo veľkej miere pošťastí stať sa svedkom takýchto scén, rozhodol som sa ich pomocou fotografie zachytiť a takýmto  spôsobom vám ich tu predostrieť.
Fotografujem hlavne divo žijúce zvieratá a vtáctvo v ich prirodzenom prostredí, v situáciach pre nich takých typických, no pre veľa ľudí tajomných, neobvyklých a niekedy až prekvapujúcich.

Keďže žijem a bývam na Považí, väčšina mojich fotografii pochádza hlavne z oblasti Strážovskej vrchoviny, no určite by som chcel do budúcnosti tento okruh rozšíriť aj na iné časti a lokality Slovenska a tým aj moje fotografie spestrit a obohatiť.

Som jedným zo zakladajúcich členov fotoklubu Považie, kde sa aj touto formou snažím vo fotografii ako takej zdokonalovať, tak aby som tu časom mohol prezentovať nielen fotografie zvierat, ale aj kvalitné krajinkárske fotografie, alebo makro fotografie.

 

Budem veľmi rád ak Vás moje fotografie aspom trocha potešia a občas sa na moju stránku opäť vrátite.

 

 

 

Copyright © 2012-2016. Všetky práva vyhradené.